DEEN
mobile tr search tr PL
tel. +48 18 267 41 89, e-mail: biuro@tatrahouse.com.pl
banner

O firmie

  znajdź nas na facebook
Tatra House LTD jest firmą działającą na rynku budownictwa mieszkaniowego od 1987r. Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w budowie domów z drewna. Początkowo działaliśmy na terenie Finlandii, gdzie zdobyliśmy doświadczenie w budownictwie drewnianym typu skandynawskiego. W 1991 r. przenieśliśmy siedzibę firmy do Polski. Od początku swojego istnienia zbudowaliśmy ponad 400 domów całorocznych, w tym ponad 150 w Polsce. Nasze domy budujemy na terenie całego kraju. Zbudowaliśmy również około 2000 domów letniskowych i ogrodowych. Wykonujemy także mniejsze prace budowlane i wykończeniowe takie jak podłogi, boazerie, stolarkę okienną typu Euro, drzwi, więźby dachowe, schody itp. Naszą dewizą jest satysfakcja klienta.

Dom z drewna to przede wszystkim:

   - najzdrowszy ze wszystkich współcześnie znanych materiałów budowlanych (bale drewniane),
   -100 % natury i ekologii, miły zapach i niepowtarzalna atmosfera,
   - "inteligentny dom", który oddycha, doprowadzając do środka przez mikro pory świeże powietrze,
   - doskonały izolator, optymalnie zatrzymujący ciepło,
   - krótki czas budowy domu,
   - stosunkowo nieduży koszt budowy,
   - praktycznie nieograniczona możliwość budowy i wykończenia,
   - unikalny wygląd.

Często zadowoleni klienci wracają do naszej firmy z nowymi zamówieniami. Wysoką jakość i satysfakcję klienta osiągamy głównie dzięki dbałości o odpowiedni poziom fachowy i zaangażowanie naszych pracowników. Ułatwia to fakt, że firma w znacznym stopniu opiera się o więzy rodzinne.

    W ostatnich latach w naszym kraju coraz bardziej rozpowszechnia się budownictwo z drewna, które jest gwarancją mieszkania ekologicznego, zdrowego i oszczędnego. Posiadamy własne funkcjonalne projekty, realizujemy również zamówienia wg. Indywidualnych projektów. Domy produkowane są z bali drewnianych świerkowych o grubości 60, 70 i 95 mm oraz bali klejonych warstwowo o grubości 110mm, 140mm, 160mm, 180mm, 200mm, 240mm sprowadzonych ze Skandynawii. Firma buduje nie tylko domy mieszkalne całoroczne i letniskowe, ale również garaże drewniane, altany, małe domki ogrodowe, kioski, zadaszenia (np. do ogródków kawiarnianych) itp. Klient może zamówić sobie typowy dom drewniany z katalogu lub Tatra House LTD zaprojektuje mu dom zgodnie z wymaganiami - wystarczy jakiś szkic lub koncepcja, jak ten budynek ma wyglądać. Wykorzystując programy komputerowe, pracownicy wyliczą dokładnie, ile i jakie elementy są potrzebne, a później opracują specyfikację i rysunki dla pracowników wykonujących elementy i brygady budującej ten dom.

Tatra House LTD buduje w sezonie około dwudziestu dużych domów mieszkalnych, oprócz tego od kilkunastu do kilkudziesięciu domków ogrodowych i letniskowych w ciągu miesiąca. Wiele z nich wysyłanych jest do krajów Europy Zachodniej, np. do Francji, Niemiec, Włoch, Austrii, Hiszpanii, Grecji, Norwegii i Szewcji. Zakład ma również wydział stolarki okiennej i drzwiowej, gdzie wykonuje się drzwi i okna do swoich domów. Trudno wymienić tu wszystkie elementy domu wytwarzane przez zakład. Są to m.in. części i ścian wewnętrznych i zewnętrznych, podłóg, schodów, stropów, dachu, ścianek działowych, listwy i inne elementy wykończeniowe itd.

Galeria zdjęć

Pliki do pobrania

rzetelna firma
wyprodukowano w polsce
mlbiuro@tatrahouse.com.pl

Wyślij wiadomość

Skontaktuj się z nami


TATRA HOUSE LTD
ul. Przemysłowa 1A, 34-240 Jordanów
Polska, małopolskie
+48 (18) 267 52 72
+48 501 095 399