DEEN
mobile tr search tr PL
tel. +48 18 267 41 89, e-mail: biuro@tatrahouse.com.pl

Garaże drewniane

Tatra House projektuje i wykonuje stylowe garaże drewniane, które doskonale komponują się zarówno z drewnianym domem z bali jak i murowanym. Zamawiając garaż drewniany u nas zapewniasz samochodom idealne warunki postoju i zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a co najważniejsze Twoja posiadłość nie traci na wyglądzie.
 

Wykonujemy garaże:

  • z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, składzikiem, drewutnią czy warsztatem,
  • jedno, dwu lub wielo stanowiskowe,
  • z płaskim lub skośnym dachem,
  • z bramą uchylną, segmentową, rolowaną lub rozwieralne,
  • z oknami i dodatkowymi drzwiami.
Oferujemy bardzo szeroki zakres możliwości konfiguracji garażu drewnianego. Możemy zaprojektować zarówno dowolne wymiary garażu jak i ilość stanowisk na samochody. Garaże drewniane mogą być wyposażone w dodatkowe pomieszczenia (np. mały warsztat czy obok zadaszenie na drewno opałowe). Istnieje możliwość adaptacji poddasza w formie magazynu lub składzika (np. na przedmioty, koła samochodowe czy opony, itp.).
 
Przygotowujemy otwór wjazdowy dostosowany do zamówionej przez inwestora bramy garażowej. Doradzamy również w jaki sposób przygotować fundament pod garaż, tak aby podstawa konstrukcji była stabilna i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Gwarantujemy, że garaże drewniane firmy Tatra House są nie tylko trwałe, ale również atrakcyjne wizualnie. Dodatkowo nasze schronienia na samochody są oszczędne,  funkcjonalne i przede wszystkim tanie.
 

Niepowtarzalny wygląd garaży z drewna

Garaże jak i wiaty samochodowe budujemy w oparciu o własne projekty oraz rozwiązania Klientów. Jesteśmy w pełni otwarci na nowe pomysły i sugestie związane z budową garażu z drewna. Projektując garaże jesteśmy w stanie dostosować wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny w pełni do wymagań Klienta oraz do otoczenia panującego w ogrodzie. Również nie mamy problemu z dostosowaniem stylu garażu do domu mieszkalnego czy altany drewnianej.
 

garaż drewniany z warsztatemProducent garaży drewnianych

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. Posiadamy własne materiały budowlane, najlepszej jakości drzewo, nowoczesny park maszynowy i narzędziowy oraz doświadczonych pracowników i projektantów, dzięki czemu jesteśmy jednym z wiodących producentów domów, garaży, wiat, ogrodów i altan drewnianych w Polsce. Każdą budowę obsługujemy od projektu i fundamentu, aż po konstrukcje, dach impregnacje i odbiór gotowego budynku. Warto dodać, że budowanie obiektu z  jest o wiele szybsza i mniej kosztowna, niż w przypadku budynku murowanego.
 
Sprawdź nasze realizacje, zadzwoń lub wyślij zapytanie mailowe w celu otrzymania oferty. Nasza specjalista doradzi i odpowie na Państwa pytania. Zapraszamy do współpracy indywidualnych Klientów, przedsiębiorców oraz firmy.

  znajdź nas na facebook

Galeria zdjęć garaży drewnianych

rzetelna firma
wyprodukowano w polsce
mlbiuro@tatrahouse.com.pl

Wyślij wiadomość

Skontaktuj się z nami


TATRA HOUSE LTD
ul. Przemysłowa 1A, 34-240 Jordanów
Polska, małopolskie
+48 (18) 267 52 72
+48 501 095 399