DEEN
mobile tr search tr PL
tel. +48 18 267 41 89, e-mail: biuro@tatrahouse.com.pl

Domy letniskowe

Tego typu konstrukcje są doskonałe dla osób, które chcą stworzyć wyjątkowe miejsce letniego wypoczynku i rekreacji lub planują wynajem domków dla turystów w okresie wakacyjnym.
 

Jak działamy?

Domy letniskowe są produkowane z płazów drewnianych pochodzenia skandynawskiego. Wersja letnia jest tańszą opcją od standardowej konstrukcji. Budowa jest szybsza, a konstrukcja nie zawiera izolacji ścian. Realizujemy także zamówienia na szeregowe zabudowy dla ośrodków wypoczynkowych, szkoleniowych itp.
 
Nasze wieloletnie doświadczenie w budowie domków z drewna pozwala spełniać marzenia Klientów, poprzez realizację naszych projektów oraz indywidualnych pomysłów Klienta. Domy z tarasem to idealne miejsce do spędzania wakacji i odpoczynku w miłej atmosferze rodziny oraz znajomych.
 
Dom możemy wybudować praktycznie w każdym miejscu, w zależności od preferencji Klienta, np: na działce, obok jeziora, stawu z rybami czy lasku.
 

Projekty domów

Poza niską ceną i krótkim czasem realizacji inwestycji oferujemy gotowe projekty domów letniskowych. Nasi Klienci mogą wybrać spośród naszych propozycji lub możemy zaprojektować domek od podstaw według własnej lub Państwa koncepcji.
 
Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju. Zapewniamy nie tylko usługi budowlane, ale również najwyższej jakości materiał, czyli drewno, bale i inne produkty niezbędne do kompleksowej obsługi inwestycji.
 

Katalog

Sprawdź nasz katalog tutaj. Znajdziesz tam wiele gotowych projektów. Każdy z nich jest dokładnie opisany.
 
Zapraszamy do kontaktu i współpracy!
  znajdź nas na facebook

Galeria zdjęć

rzetelna firma
wyprodukowano w polsce
mlbiuro@tatrahouse.com.pl

Wyślij wiadomość

Skontaktuj się z nami


TATRA HOUSE LTD
ul. Przemysłowa 1A, 34-240 Jordanów
Polska, małopolskie
+48 (18) 267 52 72
+48 501 095 399